Medivet Ecza Deposu, 2003 yılından beri sperma ve medikal pazarlamasında öne çıkan bir markadır.

HAKKIMIZDA

Günden güne genişleyen ürün yelpazesi, geniş dağıtım ağı ve sektörün saygın kuruluşları ile gerçekleştirdiği işbirlikleri sayesinde hizmet kalitesini devamlı yukarı taşımıştır.

Medivet Başta Almanya ve İspanya olmak üzere, İrlanda, Amerika, Çek Cumhuriyeti ve Çin Halk Cumhuriyetinden dondurulmuş boğa sperması, suni tohumlama ekipman ve malzemeleri, veterinerlik alet ve ekipmanlarının ithalat ve pazarlamasını yapmaktadır.

2013 yılında Mehmet Ali Baysan tarafından devralınan Medivet, 30’a yakın şehirde deneyimli satış kadrosuyla hizmet vermektedir.

VİZYONUMUZ

Medivet Ecza, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla müşteri memnuniyeti sağlayarak müşterilerimizle ilişkilerini uzun dönemli iş ortaklığı olarak değerlendirmektedir.

"Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

MİSYONUMUZ

Türkiye büyükbaş genetik pazarında çetin rekabet koşulları ve bilinç düzeyi artmış Veteriner Hekimlerimiz, çiftlik ve damızlık birliklerinin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

Tüm çalışanlarımızın katılımı ile sürekli kendimizi geliştirmek, müşteri odaklı ve kaliteli hizmet anlayışımızı en üst seviyelerde tutarak, verdiğimiz tüm hizmetlerde ülkemizde “en iyisi” olmaya ülke hayvancılığının refahı için devam etmektir.